piątek, 17 grudnia 2010

Fryzura na każdą imprezę !

Rozpoczynasz imprezowy maraton i nie wiesz co zrobić z głową? Spójrz na gwiazdy i czerp do woli z ich pomysłów na fryzury-zawsze trendy i niezwykle sexy.


Uwodzicielsko rozpuszczone
Sekret swobodnie rozpuszczonych włosów polega na tym że żyją one z każdym twoim ruchem.Obojętnie czy są proste,falujące czy skręcone w spirale loki,powinny przyciągać uwagę uwodzicielskim blaskiem bez względu na długość.

Słodkie loczki
Podsusz włosy suszarką a potem nawijaj pojedyncze pasma na grubą lokówkę.Przeczesz palcami.
 
 
 
 
 

Proste znaczy sexy
Podziel włosy przedziałkiem z boku głowy,spryskaj u nasady sprejem dodającym objętości i susz,przeczesując z wierzchu szczotką.
 
 
 
 
 
 

Zalotnie związane
Takie fryzury są idealne do tańca.Włosy nie zasłaniają twarzy i nie przyklejają się do rozgrzanej skóry.A poza tym gdy czoło jest odsłonięte na pierwszy plan wysuwają się piękne oczy i modelujące twarz kości policzkowe.

Eleganckie i wygodne
Nałóż na wilgotne włosy i ugniataj je palcami w czasie suszenia.Możesz dodatkowo podkręcić kilka pasm lokówką.Włosy znad czoła upnij z tyłu głowy na wysokości uszu.


Półkucyk
Zbierz włosy tylko z czubka głowy i zrób minikucyk.Ukryj gumkę oplatając ją pasemkiem włosów które umocujesz wsuwką.


Seksownie spięte
Upinając włosy ,odsłaniasz to co najbardziej sexy: kark i ramiona.Sekret tkwi w tym żeby fryzurka nie była zbyt wymuskana,tak by nikt nie domyślił się jak pracowicie ją układałaś.Powinnaś wyglądać jakbyś wpadła na imprezę z innego przyjęcia.

Dziwczęce spiralki
Nawijaj pasemka włosów na lokówkę trzymaną pionowo,robiąc tzw. francuskie loczki.Upnij je luzno z tyłu głowy,zostawiając kilka wokół twarzy.
 

Zmysłowe upięcie
Zbierz włosy jakbyś chciała z nich zrobić kucyk,ale nie przeciągaj ich całych przez gumkę,tylko zostaw zwinięte w taki zrobiony od niechcenia koczek.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz