poniedziałek, 27 grudnia 2010

Wybielanie zębów - Metody i Ceny

Ceny wybielania zębów są uzależnione od ich metody. Najtańsze jest wybielanie zębów sposobami domowymi,nawet z użyciem profesjonalnych żeli i pasków wybielających. Najdroższe profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym choć i w tym przypadku cena uzależniona jest metody i urządzeń użytych podczas zabiegów ceny wybielania. Najważniejsze powinny być efekty,stosując najtańsze sposoby domowe(cytrynę,węgiel,sodę) nie tylko zębów skutecznie nie wybielimy,ale możemy im wręcz zaszkodzić.
Wybielanie zębów za pomocą past wybielających polegają na ich dokładnym oczyszczeniu z nagromadzonych osadów.Wśród składników takich past znajdziemy między innymi sodę oczyszczoną,która może zębom zaszkodzić.Napewno nie wybieli ich tak jak profesjonalne preparaty.Pasty wybielające kosztują od kilku do kilkunastu złotych.

Wybielanie przy pomocy żeli,pasków i innych specyfików
Żele,paski wybielające i inne profesjonalne środki do wybielania zębów działają znacznie efektywniej.Są na tyle skuteczne,że w większości przypadków potrafią rozjaśnić kolor zębów o kilka tonów.Niestety nie poradzą z uporczywymi przebarwieniami.Stosując je  bardzo trudno też uzyskać efekt śnieżnobiałego uśmiechu.Koszt takiego wybielania nie przekracza stu złotych.
Wybielanie u dentysty

Koszt wybielania zależy od tego na jaką metodę się zdecydujemy może to być kilkaset do tysiąca kilkuset złotych.Najdroższe jest wybielanie laserem,najtańsze-wybielanie nakładkowe. Decyzje o wyborze  odpowiedniego zabiegu pomoże nam podjąć lekarz stomatolog, bo metoda wybielania powinna być dobierana indywidualnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz